SZANOWNI  RODZICE bardzo prosimy o nie przyprowadzanie do szkoły dzieci, które mają gorączkę, katar, kaszel i duszności.

•  Jeśli uczeń lub rodzic nie miał kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw.
  • Jeśli dziecko wróciło z terenów wystąpienia koronawirusa i ma  objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno – epidemiologiczną,  zgłoś do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno – zakaźnego.
  • Rodzicu, jeśli dziecko nie ukończyło 8 roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należny Ci się zasiłek opiekuńczy.

Prosimy również o zapoznanie się z informacjami w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.

Materiały informacyjno – edukacyjne dotyczące koronawirusa

Dodatkowe informacje w związku z koronawirusem pod numerem 800 190 590  – infolinia NFZ